Kalendář
Výsledky - Vesec pod Kozákovem 2019 -
Kdy:
21. 06. 2019 21:00
Kontakt:
Telefon:
Okres:
Semily
Kraj:
Liberecký
Zadal:
FNC
Liga:
Fire night cup
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Křížkový Újezdec
PH
14,81
14,81
14,55
2.
Frýdštejn
JN
15,27
14,91
14,19
3.
Pěnčín
JN
15,12
15,12
14,75
4.
Břehy
MB
15,80
15,80
15,03
5.
Valdice
JC
16,25
16,25
16,09
6.
Jeřmanice
LI
16,53
16,53
16,32
7.
Hradčany
LI
17,00
17,00
15,32
8.
Tanvald Šumburk
JN
17,19
16,86
17,19
9.
Příchovice
JN
17,53
17,53
16,77
10.
Krásná Ves B
MB
18,28
18,28
18,19
11.
Velké Hamry
JN
18,41
18,41
15,04
12.
Škodějov
SM
18,53
18,53
17,83
13.
Roudný
JN
18,81
17,69
18,81
14.
Odolenovice
JN
18,93
18,93
17,32
15.
Krásná Ves
MB
19,11
19,11
18,19
16.
Koberovy
JN
19,27
17,39
19,27
17.
Karlinky
LI
19,88
19,88
15,02
18.
Bystřice
JC
22,44
21,26
22,44
19.
Záskalí
LI
25,30
22,09
25,30
20.
Malá Skála
JN
NP
NP
NP
20.
Těpeře
JN
NP
17,15
16,83
20.
Bukovno
MB
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Veselá
SM
17,44
17,44
17,30
2.
Zlatá Olešnice
JN
18,19
17,02
18,19
3.
Pěnčín
JN
18,22
18,15
18,22
4.
Jeřmanice B
LI
18,40
18,40
17,52
5.
Raspenava
LI
19,34
19,34
19,12
6.
Olešnice
SM
19,37
19,30
19,37
7.
Břehy
MB
22,30
22,30
17,41
8.
Kosořice
MB
22,60
22,60
21,62
9.
Vesec
SM
25,75
22,72
25,75
10.
Jeřmanice
LI
28,12
17,15
28,12
11.
Dalešice
JN
31,43
31,43
31,22
12.
Mělník Blata
ME
40,51
40,51
40,44
13.
Koberovy
JN
NP
59,73
28,20
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Křížkový Újezdec
PH
19,60
19,60
19,13
2.
Škodějov
SM
20,29
20,07
20,29
3.
Bystřice
JC
20,36
19,41
20,36
4.
Hradčany
LI
20,51
20,51
19,60
5.
Jeřmanice
LI
21,29
21,29
20,61
6.
Příchovice
JN
21,65
21,65
20,68
7.
Těpeře
JN
26,90
26,90
24,30
8.
Odolenovice
JN
29,66
29,66
28,26
9.
Záskalí
LI
31,30
24,59
31,30
10.
Koberovy
JN
45,89
27,13
45,89
11.
Velké Hamry
JN
NP
NP
NP
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Roztoky u Semil
SM
20,39
20,17
20,39
2.
Ostroměř
JC
21,35
21,18
21,35
3.
Dalešice
JN
21,70
20,71
21,70
4.
Příšovice
LI
22,25
22,25
22,00
5.
Smržovka ženy
JN
25,44
25,44
25,05
6.
Dalešice ženy
JN
30,95
28,83
30,95
7.
Smržovka muži
JN
31,42
31,42
29,53
8.
Dolní Sytová
SM
33,68
32,79
33,68
9.
Bukovina, Turnov
SM
NP
NP
NP