Kalendář
Výsledky - Roudný 2019 -
Kdy:
17. 08. 2019 21:00
Kontakt:
Telefon:
Okres:
Jablonec nad Nisou
Kraj:
Liberecký
Zadal:
FNC
Liga:
Fire night cup
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velké Hamry
JN
14,90
14,90
14,49
2.
Březová
LI
15,23
14,75
15,23
3.
Pěnčín
JN
15,48
15,48
14,27
4.
Karlinky
LI
16,31
16,31
15,15
5.
Velké Hamry B
JN
17,23
17,23
16,62
6.
Hradčany
LI
17,30
17,30
16,85
7.
Těpeře
JN
17,42
16,97
17,42
8.
Bystřice
JC
17,77
15,64
17,77
9.
Jílové u Držkova
JN
18,40
17,97
18,40
10.
Roudný
JN
20,32
19,99
20,32
11.
Bukovno
MB
20,67
19,87
20,67
12.
Doubrava Lažany
MB
22,75
22,06
22,75
13.
Záskalí
LI
23,03
21,46
23,03
14.
Příchovice
JN
23,91
23,30
23,91
15.
Krásná Ves B
MB
27,38
17,36
27,38
16.
Jeřmanice
LI
29,48
29,48
29,26
17.
Odolenovice
JN
35,49
35,49
35,42
18.
Janův Důl
LI
35,88
35,17
35,88
19.
Malá Skála
JN
NP
NP
NP
19.
Škodějov
SM
NP
NP
NP
19.
Košťálov
SM
NP
NP
NP
19.
Křížkový Újezdec
PH
NP
NP
NP
19.
Krásná Ves
MB
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Veselá
SM
17,73
17,48
17,73
2.
Zlatá Olešnice
JN
18,09
18,09
17,77
3.
Dalešice
JN
18,92
18,92
18,68
4.
Březová
LI
19,34
18,86
19,34
5.
Hodkovice nad Mohelkou
LI
24,53
24,53
24,45
6.
Ploukonice
SM
28,38
17,12
28,38
7.
Mělník Blata
ME
32,65
32,65
32,31
8.
Raspenava
LI
NP
NP
NP
8.
Jeřmanice
LI
NP
NP
NP
8.
Pěnčín
JN
NP
NP
NP
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Škodějov
SM
20,65
20,65
20,56
2.
Bystřice
JC
20,84
20,84
20,37
3.
Křížkový Újezdec
PH
20,98
20,47
20,98
4.
Janův Důl
LI
21,10
21,10
20,16
5.
Hradčany
LI
21,62
21,62
20,81
6.
Těpeře
JN
21,77
21,77
21,38
7.
Příchovice
JN
21,80
21,59
21,80
8.
Záskalí
LI
22,78
21,32
22,78
9.
Velké Hamry
JN
22,91
22,91
22,60
10.
Doubrava Lažany
MB
31,59
31,59
26,83
11.
Jeřmanice
LI
49,04
49,04
48,52
12.
Odolenovice
JN
NP
NP
NP
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Dalešice
JN
20,97
20,89
20,97
2.
Dolní Sytová
SM
22,17
21,40
22,17
3.
Roztoky u Semil
SM
23,69
23,69
23,48
4.
Dalešice ženy
JN
24,52
23,44
24,52
5.
Smržovka muži
JN
24,62
23,64
24,62
6.
Smržovka ženy
JN
25,82
25,82
25,44
7.
Petrašovice
LI
34,21
34,21
34,08
8.
Ostroměř
JC
36,45
36,27
36,45
9.
Lažany
LI
45,66
45,66
23,59
10.
Malá Skála B
JN
46,08
45,46
46,08