Kalendář
Výsledky - Zhoř u Tábora 2019 -
Kdy:
07. 09. 2019 11:00
Kontakt:
Miloslav Janovský
Telefon:
775 910 191
Okres:
Tábor
Kraj:
Jihočeský
Zadal:
Patrik Baláž
Liga:
Táborská hasičská liga
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Krotějov Sport
TA
16,25
16,25
16,04
2.
Bohdalín
PE
17,13
17,13
16,91
3.
Skrýchov u Malšic
TA
17,40
16,93
17,40
4.
Drunče
JH
17,43
17,28
17,43
5.
Drahňovice
BN
17,46
17,14
17,46
6.
Chářovice Špona
BN
17,55
17,55
17,20
7.
Dobronice u Chýnova
TA
17,67
17,42
17,67
8.
Ústrašice B
TA
18,21
18,21
17,26
9.
Chotěmice
TA
18,28
18,28
16,81
10.
Makov
TA
18,37
18,37
17,32
11.
Kozmice
TA
18,61
18,21
18,61
12.
Zhoř u Tábora
TA
18,72
18,34
18,72
13.
Šipoun
PT
18,77
16,17
18,77
14.
Řepeč
TA
19,18
19,18
18,19
15.
Žirovnice
PE
19,53
18,14
19,53
16.
Nová Ves u Chýnova
TA
20,41
18,57
20,41
17.
Rybova Lhota
TA
20,49
20,49
19,63
18.
Kamenice nad Lipou
PE
21,05
21,05
20,81
19.
Srubec
CB
21,16
21,16
17,87
20.
Řepeč D
TA
22,35
22,35
21,94
21.
Košice
TA
22,63
20,54
22,63
22.
Choustník
TA
30,05
30,05
26,89
23.
Žernovice
PT
NP
NP
NP
23.
Lom
TA
NP
NP
NP
23.
Jaronice
CB
NP
NP
NP
23.
Český Rudolec
JH
NP
NP
NP
23.
Zdislavice
BN
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Chotěmice
TA
17,00
17,00
16,75
2.
Bezděčín
TA
17,40
17,40
17,32
3.
Slapy
TA
18,17
18,17
17,67
4.
Nová Včelnice
JH
18,95
18,95
18,62
5.
Lom
TA
19,05
19,05
19,00
6.
Ratměřice
BN
19,11
18,69
19,11
7.
Zdešov
JH
19,22
18,18
19,22
8.
Chrbonín
TA
19,75
19,75
18,68
9.
Chválkov
PE
20,78
20,78
19,58
10.
Choustník
TA
21,58
20,63
21,58
11.
Chlum
BN
23,74
23,49
23,74
12.
Ústrašice
TA
29,89
29,32
29,89
13.
Dvorce B
TA
NP
NP
NP
13.
Zhoř u Tábora
TA
NP
NP
NP
13.
Dvorce A
TA
NP
NP
NP
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Svaté Pole
PB
17,29
17,29
17,06
2.
Želeč
TA
17,39
17,39
17,29
3.
Dvorce
TA
18,66
17,72
18,66
4.
Lom
TA
20,18
20,18
18,56
5.
Obora
TA
NP
NP
NP