Kalendář
Výsledky - Šarovy 2019 -
Kdy:
02. 06. 2019 13:00
Kontakt:
Jan Soukup
Telefon:
777 877 161
Okres:
Zlín
Kraj:
Zlínský
Zadal:
Administrátor ZLPS
Liga:
Zlínská liga požárního sportu
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velký Ořechov C
ZL
16,93
16,93
16,36
2.
Zahnašovice
KM
17,63
17,63
16,93
3.
Mladcová
ZL
18,05
18,05
17,85
4.
Vrbětice
ZL
18,44
18,44
18,05
5.
Vysoké Pole
ZL
19,11
18,63
19,11
6.
Vésky B
UH
19,41
19,41
18,26
7.
Velký Ořechov B
ZL
20,34
18,26
20,34
8.
Louky
ZL
20,97
20,52
20,97
9.
Nevšová B
ZL
21,59
21,59
18,63
10.
Mysločovice
ZL
22,11
22,11
21,23
11.
Nedašova Lhota
ZL
23,64
23,64
23,52
12.
Bratřejov
ZL
23,92
23,92
20,76
13.
Záhlinice
KM
24,42
24,42
23,21
14.
Nevšová
ZL
24,49
24,38
24,49
15.
Hostišová
ZL
24,58
19,73
24,58
16.
Kněžpole
UH
28,81
26,72
28,81
17.
Křekov
ZL
38,54
38,45
38,54
18.
Hradčovice
UH
NP
NP
18,16
18.
Lukov
ZL
NP
NP
NP
18.
Mirošov
ZL
NP
NP
19,26
18.
Mistřice
UH
NP
NP
18,06
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Popov
ZL
17,96
17,96
17,96
2.
Holešov
KM
18,80
17,81
18,80
3.
Vlachovice
ZL
19,08
19,08
18,29
4.
Vysoké Pole
ZL
19,20
19,20
19,04
5.
Bojkovice
UH
19,47
18,67
19,47
6.
Nedašova Lhota
ZL
20,30
20,30
18,06
7.
Bohuslavice u Zlína
ZL
20,33
19,61
20,33
8.
Tečovice
ZL
26,29
26,19
26,29
9.
Šarovy
ZL
26,71
26,71
25,59
10.
Bílovice
UH
NP
NP
NP
10.
Zahnašovice
KM
NP
NP
NP
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Martinice
KM
21,14
21,14
20,69
2.
Bílovice
UH
21,74
20,62
21,74
3.
- Napamal
-
22,97
22,97
20,74
4.
Míkovice
UH
23,15
23,15
20,72
5.
Bratřejov
ZL
27,74
20,23
27,74
6.
Tečovice
ZL
35,03
35,03
34,92
7.
Pohořelice
ZL
45,62
45,51
45,62
8.
Nedašova Lhota
ZL
52,55
52,55
46,99
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Nedašova Lhota
ZL
3,12
31,15
3,12
2.
Hradčovice
UH
16,65
16,55
16,65
3.
Vrbka
KM
17,28
16,72
17,28
4.
- Racteč
-
17,72
17,72
17,36
5.
- Napamal
-
18,79
18,57
18,79
6.
Šarovy - Salaš
ZL
19,21
19,21
18,38
7.
Lukov
ZL
19,62
19,62
17,61
8.
Nevšová
ZL
21,38
20,85
21,38
9.
Lechotice
KM
24,98
20,38
24,98
10.
Žeranovice
KM
NP
-
-
10.
Záhlinice
KM
NP
-
22,09
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velký Ořechov
ZL
17,03
15,94
17,06
2.
Louky
ZL
20,66
20,66
20,57
3.
Ublo
ZL
26,25
26,25
17,99
4.
Šarovy
ZL
33,38
33,38
32,95