Kalendář
Výsledky - Machová 2019 -
Kdy:
13. 07. 2019 13:00
Kontakt:
Kateřina Brázdilová
Telefon:
773 664 203
Okres:
Zlín
Kraj:
Zlínský
Zadal:
Administrátor ZLPS
Liga:
Zlínská liga požárního sportu
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velký Ořechov C
ZL
16,82
16,58
16,82
2.
Vésky B
UH
16,92
16,12
16,92
3.
Nevšová
ZL
17,68
17,48
17,68
4.
Hradčovice
UH
17,90
17,78
17,90
5.
Nedašova Lhota
ZL
18,40
1,84
18,37
6.
Ludslavice
KM
18,99
17,76
18,99
7.
Mladcová
ZL
19,02
18,14
19,02
8.
Nevšová B
ZL
19,13
18,28
19,13
9.
Vysoké Pole
ZL
19,34
19,34
18,96
10.
Křekov
ZL
20,41
20,41
18,21
11.
Mirošov
ZL
20,95
20,52
20,95
12.
Martinice
KM
21,79
21,79
18,35
13.
Brusné
KM
22,71
20,44
22,71
14.
Hostišová
ZL
24,86
24,86
20,30
15.
Machová
ZL
25,21
21,09
25,21
16.
Sazovice
ZL
25,97
20,59
25,97
17.
Záhlinice
KM
30,46
19,57
30,46
18.
Lukov
ZL
31,16
19,03
31,16
19.
Louky
ZL
31,39
31,39
31,36
20.
Mysločovice
ZL
NP
NP
NP
20.
Velký Ořechov B
ZL
NP
NP
NP
20.
Vrbětice
ZL
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Vlachovice
ZL
17,20
17,20
17,02
2.
Bojkovice
UH
17,68
17,53
17,68
3.
Velký Ořechov
ZL
17,90
17,76
17,90
4.
Holešov
KM
18,11
16,68
18,11
5.
Vysoké Pole
ZL
18,40
18,13
18,40
6.
Bohuslavice u Zlína
ZL
18,47
18,47
17,16
7.
Tečovice
ZL
19,44
19,44
18,56
8.
Bílovice
UH
29,46
29,46
28,84
9.
Popov
ZL
38,00
38,00
24,93
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Pohořelice
ZL
20,88
20,45
20,88
2.
Tečovice
ZL
21,59
20,47
21,59
3.
Machová
ZL
21,65
21,35
21,65
4.
Martinice
KM
21,69
21,69
20,77
5.
- NAPAMAL
-
21,92
21,92
20,89
6.
Míkovice
UH
27,38
26,67
27,38
7.
Bílovice
UH
28,46
27,60
28,46
8.
Bratřejov
ZL
NP
NP
NP
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Hradčovice
UH
16,02
15,62
16,02
2.
- RACTEČ
-
16,89
16,89
16,52
3.
- NAPAMAL
-
17,83
17,14
17,83
4.
Žeranovice
KM
20,21
20,21
19,41
5.
Lukov
ZL
24,51
24,10
24,51
6.
Vrbka
KM
24,81
24,81
24,47
7.
Lechotice
KM
28,24
28,20
28,24
8.
Míkovice
UH
31,56
31,56
29,44
9.
Nevšová
ZL
NP
NP
NP
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Ublo
ZL
19,01
18,94
19,01
2.
Louky
ZL
NP
NP
NP