Kalendář
Výsledky - Křížkový Újezdec 2019 -
Kdy:
01. 06. 2019 08:30
Kontakt:
Telefon:
Okres:
Praha-východ
Kraj:
Středočeský
Zadal:
Lída Voslářová
Liga:
Podlipanská liga
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Ratenice
KO
20,07
-
-
1.
Horní Měcholupy
AB
20,07
-
-
3.
Klučov A
KO
20,81
-
-
4.
Klučov B
KO
21,78
-
-
5.
Dolní Jirčany
PZ
24,19
-
-
6.
Třebovle
KO
25,06
-
-
7.
Radovesnice I
KO
25,35
-
-
8.
Kostelec nad Černými Lesy
KO
29,70
-
-
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Horní Měcholupy
AB
22,09
-
-
2.
Dolní Měcholupy
AB
22,49
-
-
3.
Úvaly
PH
23,18
-
-
4.
Klučov
KO
23,26
-
-
5.
Křížkový Újezdec
PH
24,28
-
-
6.
Rostoklaty
KO
28,20
-
-
7.
Kostelec nad Černými Lesy
KO
30,28
-
-
8.
Škvorec
PH
31,69
-
-
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Sloup A
PZ
15,45
-
-
2.
Klučov
KO
16,07
-
-
3.
Křížkový Újezdec
PH
17,12
-
-
4.
Kostelec nad Černými Lesy
KO
17,46
-
-
5.
Sloup B
PZ
17,87
-
-
6.
Říčany
PH
19,55
-
-
7.
Modletice
PH
20,53
-
-
8.
Svojšovice
PH
20,91
-
-
9.
Úvaly
PH
21,10
-
-
10.
Kostelec nad Černými Lesy B
KO
23,69
-
-
11.
Nové Jirny
PH
26,41
-
-
12.
Ratenice
KO
27,00
-
-
13.
Lojovice
PH
29,60
-
-
14.
Škvorec
PH
44,32
-
-
15.
Rostoklaty
KO
62,77
-
-
16.
Psáry
PZ
NP
-
-
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Ratenice
KO
17,89
-
-
2.
Svojšovice A
PH
19,92
-
-
3.
Kostelec nad Černými Lesy A
KO
20,12
-
-
4.
Popovičky
PH
20,79
-
-
5.
Svojšovice B
PH
20,94
-
-
6.
Úvaly
PH
23,87
-
-
7.
Modletice
PH
24,21
-
-
8.
Psáry
PZ
25,54
-
-
9.
Rostoklaty B
KO
26,50
-
-
10.
Nové Jirny A
PH
26,59
-
-
11.
Rostoklaty A
KO
26,66
-
-
12.
Křížkový Újezdec
PH
28,00
-
-
13.
Lojovice
PH
35,59
-
-
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Rostoklaty
KO
29,91
-
-
2.
Doubek A
PH
30,66
-
-
3.
Rostoklaty B
KO
32,87
-
-
4.
Říčany
PH
36,16
-
-
5.
Psáry
PZ
36,90
-
-
6.
Kostelec nad Černými Lesy
KO
57,41
-
-
7.
Doubek B
PH
71,75
-
-
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Horní Měcholupy
AB
19,98
-
-
2.
Klučov
KO
20,38
-
-
3.
Psáry A
PZ
22,23
-
-
4.
Modletice
PH
24,28
-
-
5.
Svojšovice
PH
25,69
-
-
6.
Kostelec nad Černými Lesy
KO
26,10
-
-
7.
Nové Jirny
PH
27,25
-
-
8.
Lány
RA
27,84
-
-
9.
Sibřina Škvorec
PH
30,53
-
-
10.
Kolovraty
AB
43,46
-
-
11.
Psáry B
PZ
NP
-
-