Kalendář
Výsledky - Letohrad - Orlice 2020 -
Kdy:
25. 07. 2020 11:00
Kontakt:
Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:
+420733265840
Okres:
Ústí nad Orlicí
Kraj:
Pardubický
Zadal:
Honza Adamec
Liga:
Extraliga ČR
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Nevcehle
JI
15,89
15,66
15,89
2.
Renmotor Jinolice
JC
15,97
15,95
15,97
3.
Hrabůvka
PR
16,22
16,22
16,01
4.
Bašnice
JC
16,25
16,25
16,23
5.
Čechtín
TR
16,27
16,27
16,07
6.
Obrubce
MB
16,50
16,50
16,50
7.
Plumlov
PV
16,58
16,58
16,44
8.
Krotějov
TA
16,60
16,13
16,60
9.
Lavičky
ZR
16,62
16,12
16,62
10.
Vésky B
UH
16,63
16,63
15,94
11.
Prchalov B
NJ
16,64
16,64
16,56
12.
Velké Hoštice
OP
16,68
16,38
16,68
13.
Zahnašovice
KM
16,69
16,69
16,25
14.
Sloup
PZ
16,71
16,68
16,71
15.
Hrabišín
SU
16,75
16,75
16,67
16.
Frýdštejn
JN
16,77
16,28
16,77
17.
Stará Říše
JI
16,80
16,80
16,72
18.
Trnov
RK
16,82
16,82
16,65
19.
Petrovice
TR
16,85
16,56
16,85
20.
Míchov
BK
16,87
16,87
16,39
21.
Letohrad - Kunčice D
UO
17,07
16,74
17,07
22.
Letohrad - Jeleni
UO
17,27
16,35
17,27
23.
Mladoňovice
TR
17,34
17,34
17,15
24.
Dětkovice
VY
17,81
17,81
17,56
25.
Odry
NJ
17,88
17,41
17,88
26.
Velký Ořechov
ZL
18,06
17,37
18,06
27.
Starý Jičín
NJ
18,15
17,59
18,15
28.
Prchalov
NJ
18,27
17,83
18,27
29.
Košťálov
SM
18,28
17,93
18,28
30.
Sedlatice
JI
18,43
16,88
18,43
31.
Seč
CR
18,46
17,23
18,46
32.
Trnava
TR
18,72
16,44
18,72
33.
Rohovládova Bělá
PA
18,94
18,94
18,81
34.
Sychotín
BK
19,66
19,66
18,39
35.
Česká Rybná
UO
19,84
19,84
19,59
36.
Pasohlávky
BO
20,26
20,13
20,26
37.
Hrabice
PT
21,32
21,32
18,19
38.
Ratiboř
VS
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Renmotor Jinolice
JC
16,02
15,82
16,02
2.
Dětkovice
VY
16,54
15,79
16,54
3.
Malé Hoštice
OP
16,76
16,76
16,41
4.
Dlouhá Ves
RK
16,80
16,52
16,80
5.
Myštěves
HK
16,83
16,52
16,83
6.
Olešná
HB
16,87
16,62
16,87
7.
Markvartovice
OP
16,92
16,85
16,92
8.
Veselá
SM
17,15
17,15
17,13
9.
Katusice
MB
17,53
17,53
17,03
10.
Budišov
TR
17,65
17,01
17,65
11.
Ploukonice
SM
18,24
18,02
18,24
12.
Nevcehle
JI
18,26
17,30
18,26
13.
Bojkovice
UH
18,64
18,56
18,64
14.
Sloup
PZ
19,04
19,04
18,26
15.
Košťálov
SM
27,22
27,39
27,22
16.
Benetice
TR
NP
NP
NP
16.
Pěnčín
JN
NP
NP
NP
16.
Letohrad - Orlice
UO
NP
NP
NP
16.
Ratiboř
VS
NP
NP
NP