Kalendář
Výsledky - Oldřiš - Areál za Orlovnou 2020 -
Kdy:
08. 08. 2020 11:00
Kontakt:
Telefon:
Okres:
Svitavy
Kraj:
Pardubický
Zadal:
Jakub Střítežský
Liga:
Okresní liga Svitavska
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Široký Důl A
SY
16,62
16,62
16,58
2.
Míchov
BK
16,81
15,84
16,81
3.
Hartmanice
SY
17,09
17,09
16,82
4.
Pomezí B
SY
17,47
17,47
16,67
5.
Zderaz C
CR
17,64
17,64
16,96
6.
Oldřiš
SY
17,62
17,62
17,22
7.
Zderaz B
CR
17,66
17,29
17,66
8.
Sychotín A
BK
17,68
17,68
17,33
9.
Sádek B
SY
17,81
17,81
17,37
10.
Široký Důl B
SY
17,95
17,95
17,36
11.
Zbožnov
CR
18,07
17,50
18,07
12.
Pohodlí
SY
18,09
17,41
18,09
13.
Perálec A
CR
18,27
17,54
18,27
14.
Desná B
SY
18,53
17,58
18,53
15.
Desná A
SY
18,56
18,56
17,57
16.
Pomezí A
SY
18,60
17,72
18,60
17.
Dolní Újezd
SY
18,81
18,34
18,81
18.
Záboří
CR
19,10
18,29
19,10
18.
Sádek A
SY
19,10
17,00
19,10
20.
Květná B
SY
19,36
18,58
19,36
21.
Květná A
SY
20,00
20,00
19,42
22.
Perálec B
CR
20,01
19,63
20,01
23.
Bošín
UO
20,15
19,40
20,15
24.
Udánky
SY
20,66
20,23
20,66
25.
Bystré
SY
21,07
21,07
20,37
26.
Osík
SY
21,54
21,12
21,54
27.
- Žďár nad Sázavou 2-Zámek
-
21,70
21,70
21,56
28.
Zderaz A
CR
NP
NP
NP
28.
Předměstí..
SY
NP
NP
NP
28.
Stradouň
UO
NP
NP
NP
28.
Přívrat
UO
NP
NP
NP
28.
Lubná
SY
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Nedvězí
SY
17,42
17,30
17,42
2.
Přívrat
UO
17,86
17,86
17,68
3.
Sádek
SY
18,16
18,16
17,71
4.
Předměstí..
SY
18,37
18,37
17,41
5.
Kamenec u Poličky B
SY
18,78
18,60
18,78
6.
Široký Důl
SY
18,79
18,79
18,57
7.
Pohodlí
SY
19,42
19,42
18,69
8.
Hartmanice
SY
19,78
19,78
18,24
9.
Kamenec u Poličky A
SY
21,70
19,80
21,70
10.
Desná B
SY
34,66
34,66
34,03
11.
Dolní Újezd
SY
42,02
41,43
42,02
12.
Desná A
SY
NP
NP
NP
13.
Oldřiš
SY
NP
NP
NP
14.
Lezník
SY
NP
NP
NP
15.
Pomezí
SY
NP
NP
NP
16.
Stradouň
UO
NP
NP
NP
17.
Sebranice
SY
NP
NP
NP
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Desná
SY
16,02
16,02
15,51
2.
Perálec
CR
16,45
16,45
16,05
3.
Hartmanice
SY
16,46
15,32
16,46
4.
Sádek
SY
19,22
19,22
18,04
5.
Oldřiš
SY
NP
NP
NP