Kalendář
Výsledky - Bohumilice 2011 -
Kdy:
03. 09. 2011 13:00
Kontakt:
SDH Bohumilice
Telefon:
Okres:
Prachatice
Kraj:
Jihočeský
Zadal:
Honza Adamec
Liga:
Šumavská hasičská liga
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Žernovice A
PT
21,06
20,08
21,06
2.
Kalenice
ST
21,39
20,64
21,39
3.
Doubravice u Volyně
ST
21,45
21,45
20,85
4.
Dolany
PT
21,56
20,02
21,56
5.
Onšovice
PT
21,81
21,61
21,81
6.
Nišovice
ST
22,14
22,14
21,06
7.
Drachkov
ST
22,48
21,41
22,48
8.
Svatá Maří
PT
23,03
21,14
23,03
9.
Výškovice
PT
24,58
24,58
22,35
10.
Obytce
KT
24,80
22,68
24,80
11.
Budilov A
PT
25,05
21,70
25,05
12.
Budilov B
PT
26,11
24,28
26,11
13.
Zdíkovec
PT
26,42
22,84
26,42
14.
Sudoměř A
ST
27,04
24,72
27,04
15.
Zahorčice
ST
27,60
27,60
22,15
16.
Přechovice
ST
27,80
27,80
25,87
17.
Benešova Hora
PT
34,86
26,25
34,86
18.
Bohumilice
PT
41,75
41,75
30,40
19.
Stachy
PT
NP
NP
NP
19.
Svatá Maří B
PT
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Svatá Maří
PT
19,34
19,34
19,34
2.
Dolany
PT
20,09
20,09
20,09
3.
Vacov
PT
20,45
20,45
20,45
4.
Žernovice
PT
20,64
20,64
20,64
5.
Budilov B
PT
21,46
21,46
21,46
6.
Bohumilice
PT
21,57
21,57
21,57
7.
Budilov A
PT
22,13
22,13
22,13
8.
Nihošovice
ST
22,22
22,22
22,22
9.
Stachy
PT
24,54
24,54
24,54
10.
Žihobce
KT
NP
NP
NP
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Západočeské hasičské ligy
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Vacov A
PT
18,00
18,00
18,00
2.
Dřešín
ST
18,05
18,05
18,05
3.
Stachy
PT
18,97
18,97
18,97
4.
Vacov B
PT
22,87
22,87
22,87
5.
Zdíkov B
PT
25,34
25,34
25,34
6.
Zdíkov A
PT
34,07
34,07
34,07
7.
Benešova Hora
PT
34,31
34,31
34,31
8.
Soběšice
KT
58,15
58,15
58,15
9.
Horní Poříčí
ST
NP
NP
NP
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Západočeské hasičské ligy
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Dolany
PT
22,26
22,26
22,26
2.
Horní Poříčí
ST
27,93
27,93
27,93
3.
Vacov A
PT
32,14
32,14
32,14
4.
Soběšice
KT
34,33
34,33
34,33
5.
Vacov B
PT
34,36
34,36
34,36
6.
Svatá Maří
PT
57,87
57,87
57,87
7.
Dřešín
ST
NP
NP
NP