Kalendář
Výsledky - Slapy 2018 -
Kdy:
01. 07. 2018 11:00
Kontakt:
Tomáš Švec
Telefon:
722 943 621
Okres:
Tábor
Kraj:
Jihočeský
Zadal:
Patrik Baláž
Liga:
Táborská hasičská liga
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Krotějov Sport
TA
16,66
16,14
16,66
2.
Bohdalín
PE
16,73
16,73
16,37
3.
Kamenice nad Lipou
PE
17,26
17,26
16,85
4.
Žďár
JH
17,32
17,29
17,32
5.
Zdislavice
BN
17,37
17,08
17,37
6.
Český Rudolec
JH
17,77
17,77
17,05
7.
Dobronice u Chýnova
TA
17,81
17,74
17,81
8.
Jaronice
CB
17,84
17,84
17,71
9.
Holašovice
CB
18,03
18,01
18,03
10.
Řepeč
TA
18,07
18,07
17,90
11.
Chotěmice
TA
18,29
18,29
17,69
12.
Dolní Němčice
JH
18,44
17,06
18,44
13.
Skrýchov u Malšic
TA
18,72
18,72
17,45
14.
Zhoř u Tábora
TA
18,90
18,44
18,90
15.
Slapy
TA
18,99
18,99
18,89
16.
Drunče
JH
19,54
19,54
17,94
16.
Božejovice
TA
19,54
18,53
19,54
18.
Chýnov
TA
19,58
19,58
18,27
19.
Strmilov
JH
20,16
20,16
18,05
20.
Nová Ves u Chýnova
TA
20,25
19,51
20,25
21.
Svaté Pole
PB
20,69
20,69
19,45
22.
Chabrovice
TA
21,09
19,96
21,09
23.
Ústrašice B
TA
21,96
21,09
21,96
24.
Tučapy
TA
22,46
22,46
19,98
25.
Daměnice
BN
23,54
18,20
23,54
26.
Lom
TA
23,99
23,99
20,69
27.
Žirovnice
PE
NP
NP
NP
27.
Rybova Lhota
TA
NP
NP
NP
27.
Kozmice
TA
NP
NP
NP
27.
Stoklasná Lhota
TA
NP
NP
NP
27.
Krátošice
TA
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Chotěmice
TA
17,57
17,43
17,57
2.
Slapy
TA
18,55
18,55
18,14
3.
Zdešov
JH
18,60
18,60
18,29
4.
Chrbonín
TA
18,97
18,97
17,90
5.
Nová Včelnice
JH
18,98
18,01
18,98
6.
Dvorce B
TA
19,24
19,24
18,45
6.
Bezděčín
TA
19,24
18,60
19,24
8.
Zhoř u Tábora
TA
19,39
19,00
19,39
9.
Kamenice nad Lipou
PE
19,67
19,50
19,67
10.
Lom
TA
20,39
19,36
20,39
11.
Smrkov
TA
23,81
23,81
22,15
12.
Želeč
TA
25,70
25,70
21,38
13.
Chválkov
PE
29,82
24,40
29,82
14.
Dvorce A
TA
NP
NP
NP
14.
Ústrašice
TA
NP
NP
NP
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Dvorce
TA
16,45
16,24
16,45
2.
Tučapy
TA
16,68
16,68
16,30
3.
Svaté Pole
PB
17,41
17,41
16,98
4.
Lom
TA
18,06
16,81
18,06
5.
Želeč
TA
18,95
18,85
18,95
6.
Slapy D
TA
21,50
21,19
21,50
7.
Slapy C
TA
NP
NP
NP
7.
Chrbonín
TA
NP
NP
NP