Kalendář
Výsledky - Velké Hamry 2018 -
Kdy:
09. 06. 2018 21:15
Kontakt:
SDH Velké Hamry
Telefon:
Okres:
Jablonec nad Nisou
Kraj:
Liberecký
Zadal:
FNC
Liga:
Fire night cup
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velké Hamry
JN
14,80
14,73
14,80
2.
Chyjice
JC
15,08
15,08
15,06
3.
Hradčany
LI
15,80
15,44
15,80
4.
Krásná Ves
MB
15,94
15,81
15,94
5.
Janův Důl
LI
15,95
15,95
15,95
6.
Karlinky
LI
16,09
15,67
16,09
7.
Mělník Blata
ME
16,46
16,46
16,09
8.
Jeřmanice
LI
16,63
16,63
15,18
9.
Příchovice
JN
17,22
17,22
16,39
10.
Bechov
MB
17,33
17,33
16,66
11.
Škodějov
SM
17,40
17,40
16,46
12.
Křížkový Újezdec
PH
18,59
18,59
15,75
13.
Bystřice
JC
19,09
17,34
19,09
14.
Pěnčín
JN
19,50
19,50
16,48
15.
Záskalí
LI
25,57
21,99
25,57
16.
Odolenovice
JN
27,03
25,63
27,03
17.
Desná I
JN
62,52
33,15
62,51
18.
Frýdštejn
JN
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Raspenava
LI
19,22
18,83
19,22
2.
Kosořice
MB
20,85
20,78
20,85
3.
Jílové u Držkova Comeback
JN
21,95
21,95
20,51
4.
Zlatá Olešnice
JN
22,37
22,37
22,37
5.
Karlinky
LI
22,41
22,41
21,01
6.
Škodějov
SM
22,66
22,66
21,46
7.
Mělník Blata
ME
3,01
3,01
21,31
8.
Bechov
MB
31,66
21,16
31,66
9.
Břehy
MB
34,76
34,76
34,59
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Janův Důl
LI
19,74
19,74
19,10
2.
Hradčany
LI
20,69
20,69
20,23
3.
Škodějov
SM
21,42
21,03
21,42
4.
Křížkový Újezdec
PH
21,69
21,69
21,31
5.
Bechov
MB
21,90
21,63
21,90
6.
Chyjice
JC
22,34
22,34
21,63
7.
Mělník Blata
ME
24,38
24,38
24,06
8.
Příchovice
JN
25,40
25,40
24,80
9.
Záskalí
LI
28,04
28,04
27,66
10.
Bystřice
JC
28,93
28,93
22,73
11.
Velké Hamry
JN
29,51
29,51
29,43
12.
Desná I
JN
31,84
31,84
29,92
13.
Odolenovice
JN
32,57
32,57
32,19
14.
Jeřmanice
LI
42,91
42,91
41,99
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Smržovka
JN
23,20
23,20
23,13
2.
Dalešice
JN
23,48
23,31
23,48
3.
Raspenava
LI
25,73
25,73
22,89
4.
Roztoky u Semil
SM
27,15
27,15
25,88
5.
Smržovka ŽENY
JN
29,84
29,84
29,28
6.
Ostroměř
JC
36,40
35,39
36,40
7.
Pilínkov, Liberec XXIV B
LI
36,56
36,56
35,97
8.
Lučany nad Nisou
JN
43,30
42,08
43,30