Kalendář
Výsledky - Vesec p. Kozákovem 2018 -
Kdy:
22. 06. 2018 21:15
Kontakt:
SDH Vesec
Telefon:
Okres:
Semily
Kraj:
Liberecký
Zadal:
FNC
Liga:
Fire night cup
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Velké Hamry
JN
14,88
14,88
14,71
2.
Pěnčín
JN
15,65
15,65
15,49
3.
Karlinky
LI
15,72
15,72
15,48
4.
Chyjice
JC
15,80
15,80
15,03
5.
Cetenov
LI
16,20
15,56
16,20
6.
Nová Ves
LI
16,81
16,65
16,81
7.
Mělník Blata
ME
17,09
17,09
16,89
8.
Frýdštejn
JN
17,46
16,88
17,46
9.
Škodějov
SM
17,78
16,80
17,78
10.
Bechov
MB
18,09
18,09
17,50
11.
Příchovice
JN
18,77
18,77
17,75
12.
Janův Důl
LI
19,21
19,21
16,32
13.
Zlatá Olešnice
JN
20,73
20,39
20,73
14.
Koberovy
JN
23,01
23,01
22,73
15.
Děčín XXXII-Boletice nad Labem
DC
25,25
17,40
25,25
16.
Záskalí
LI
28,79
23,22
28,79
17.
Hradčany
LI
31,42
31,42
16,01
18.
Krásná Ves
MB
NP
NP
NP
18.
Odolenovice
JN
NP
20,48
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Malá Skála Béčko
JN
17,78
17,78
17,56
2.
Zlatá Olešnice
JN
18,61
18,26
18,61
3.
Jeřmanice
LI
19,98
19,06
19,98
4.
Dalešice
JN
20,98
20,98
20,81
5.
Raspenava
LI
21,14
20,94
21,14
6.
Mělník Blata
ME
23,07
22,60
23,07
7.
Bechov
MB
31,24
31,24
28,43
8.
Karlinky
LI
33,53
33,53
33,15
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Janův Důl
LI
20,11
20,11
19,91
2.
Chyjice
JC
20,25
20,25
19,80
3.
Hradčany
LI
20,61
20,61
20,54
4.
Škodějov
SM
21,14
20,09
21,14
5.
Jeřmanice
LI
22,70
22,38
22,70
6.
Nová Ves
LI
22,90
22,90
22,58
7.
Mělník Blata
ME
23,45
21,13
23,45
8.
Cetenov
LI
23,83
23,83
23,22
9.
Bechov
MB
24,30
24,25
24,30
10.
Velké Hamry
JN
25,12
23,75
25,12
11.
Zlatá Olešnice
JN
36,86
36,86
36,66
12.
Odolenovice
JN
44,42
44,42
43,96
13.
Koberovy
JN
44,89
44,89
42,03
14.
Příchovice
JN
NP
NP
NP
14.
Záskalí
LI
NP
24,80
23,45
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Roztoky u Semil
SM
22,12
21,30
22,12
2.
Dalešice
JN
23,65
23,65
23,42
3.
Raspenava
LI
25,42
25,42
24,31
4.
Pilínkov, Liberec XXIV B
LI
26,23
26,02
26,23
5.
Ostroměř
JC
32,43
30,53
32,43
6.
Smržovka
JN
35,77
35,77
33,41
7.
Smržovka ŽENY
JN
44,11
38,92
44,11
8.
Těpeře
JN
NP
37,42
40,22