Kalendář
Výsledky - Plzeň Košutka-Globus 2018 -
Kdy:
13. 05. 2018 10:00
Kontakt:
Daniel Štěpán,
Telefon:
605 372 732
Okres:
Plzeň-město
Kraj:
Plzeňský
Zadal:
Josef
Liga:
Fire Sport
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Manětín A
PS
15,87
16,03
15,87
2.
Letkov
PJ
17,51
39,40
17,51
3.
Ledce A
PS
18,63
18,63
21,15
4.
Obora A
PS
20,93
20,93
23,22
5.
Horní Bělá A
PS
21,15
31,65
21,15
6.
Chotíkov
PS
21,34
21,34
35,66
7.
Rybnice A
PS
21,66
41,78
21,66
8.
Horní Hradiště A
PS
21,91
23,79
21,91
9.
Nevřeň
PS
23,89
23,89
33,16
10.
Bolevec Plameňáci A
PM
24,63
24,63
27,48
11.
Rybnice B
PS
26,14
29,05
26,14
12.
Dolany
PS
26,78
26,78
27,87
13.
Bučí
PS
31,89
31,89
NP
14.
Bolevec Pinďule
PM
31,97
31,97
40,59
15.
Kaznějov
PS
33,93
33,93
41,18
16.
Manětín B
PS
35,65
NP
35,65
17.
Bolevec Plameňáci B
PM
36,12
NP
36,12
18.
Chrást
PB
36,61
36,61
NP
19.
Kožlany
PS
40,75
50,14
40,75
20.
Všeruby B
PS
55,40
55,40
NP
21.
Obora B
PS
NP
NP
NP
22.
Horní Hradiště B
PS
NP
NP
NP
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Horní Hradiště
PS
17,80
17,80
22,19
2.
Horní Bělá A
PS
18,28
18,28
23,98
3.
Letkov A
PJ
19,38
19,38
19,53
4.
Ledce C
PS
19,52
21,84
19,52
5.
Dolany
PS
19,84
23,27
19,84
6.
Všeruby
PS
21,21
NP
21,21
7.
Ledce B
PS
21,35
34,81
21,35
8.
Zruč
PS
21,82
21,82
29,49
9.
Kaznějov A
PS
22,43
22,43
26,09
10.
Chotíkov
PS
22,68
23,71
22,68
11.
Obora B
PS
23,20
23,20
23,94
12.
Bolevec Pinďule A
PM
23,31
25,72
23,31
13.
Bolevec Plameňáci A
PM
24,00
29,07
24,00
14.
Bučí
PS
24,98
24,98
28,64
15.
Manětín
PS
25,51
30,21
25,51
16.
Čeminy
PS
26,25
26,25
NP
17.
Letkov B
PJ
27,29
40,18
27,29
18.
Chrást
PB
28,55
NP
28,55
19.
Bolevec Pinďule B
PM
28,63
28,63
30,16
20.
Obora D
PS
29,13
48,08
29,13
21.
Obora A
PS
29,83
29,83
NP
22.
Kaznějov B
PS
30,09
30,09
33,26
23.
Letkov C
PJ
34,09
34,09
NP
24.
Ledce A
PS
35,84
35,84
NP
25.
Obora C
PS
50,43
50,43
NP
26.
Horní Bělá B
PS
NP
NP
NP
27.
Kožlany
PS
NP
NP
NP