Kalendář
Výsledky - Horní Třešňovec 2018 -
Kdy:
02. 06. 2018 10:00
Kontakt:
Petr Jirásek
Telefon:
Okres:
Ústí nad Orlicí
Kraj:
Pardubický
Zadal:
Lukáš Lešikar
Liga:
Velká cena Ústeckoorlicka
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Letohrad - Kunčice B
UO
16,74
-
-
2.
Bystřec B
UO
17,74
-
-
3.
Bystřec A
UO
17,18
-
-
4.
Horní Čermná
UO
19,10
-
-
5.
Horní Třešňovec
UO
19,90
-
-
6.
Letohrad - Kunčice D
UO
20,00
-
-
7.
Dolní Čermná
UO
19,59
-
-
8.
Nepomuky
UO
19,98
-
-
9.
Dubenec
TU
16,70
-
-
10.
Bošín
UO
19,43
-
-
11.
Letohrad - Orlice B
UO
18,16
-
-
12.
Letohrad - Jeleni
UO
16,97
-
-
13.
Lukavice
UO
18,30
-
-
14.
Dolní Dobrouč
UO
20,98
-
-
15.
Přívrat
UO
21,10
-
-
16.
Trnov
RK
33,86
-
-
17.
Černovír
UO
22,81
-
-
18.
Nekoř
UO
22,67
-
-
19.
Dlouhoňovice
UO
22,57
-
-
20.
Lanšperk
UO
19,67
-
-
21.
Králíky
UO
20,13
-
-
22.
Záchlumí
UO
20,63
-
-
23.
Zderaz C
CR
31,95
-
-
24.
Česká Rybná
UO
46,13
-
-
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Česká Rybná
UO
18,90
-
-
2.
Nepomuky
UO
23,67
-
-
3.
Letohrad - Kunčice A
UO
33,15
-
-
4.
Letohrad - Kunčice B
UO
19,44
-
-
5.
Myštěves
HK
24,93
-
-
6.
Letohrad - Červená
UO
32,33
-
-
7.
Horní Třešňovec
UO
33,81
-
-
8.
Dlouhoňovice
UO
27,43
-
-
9.
Lukavice
UO
21,14
-
-
10.
Holice
PA
NP
-
-
11.
Dlouhá Ves
RK
NP
-
-
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Horní Třešňovec
UO
20,29
-
-
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
2.
Horní Čermná
UO
41,41
-
-
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Letohrad - Kunčice B
UO
21,78
-
-
2.
Bystřec B
UO
23,94
-
-
3.
Bystřec A
UO
24,45
-
-
4.
Horní Čermná
UO
24,10
-
-
5.
Horní Třešňovec
UO
22,82
-
-
6.
Letohrad - Kunčice D
UO
23,74
-
-
7.
Dolní Čermná
UO
27,04
-
-
8.
Nepomuky
UO
26,32
-
-
9.
Dubenec
TU
NP
-
-
10.
Bošín
UO
32,88
-
-
11.
Letohrad - Orlice B
UO
36,01
-
-
12.
Letohrad - Jeleni
UO
NP
-
-
13.
Lukavice
UO
38,20
-
-
14.
Dolní Dobrouč
UO
31,50
-
-
15.
Přívrat
UO
31,47
-
-
16.
Trnov
RK
25,98
-
-
17.
Černovír
UO
29,48
-
-
18.
Nekoř
UO
29,99
-
-
19.
Dlouhoňovice
UO
32,18
-
-
20.
Lanšperk
UO
NP
-
-
21.
Králíky
UO
36,66
-
-
22.
Záchlumí
UO
47,67
-
-
23.
Zderaz C
CR
34,90
-
-
24.
Česká Rybná
UO
34,47
-
-
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Česká Rybná
UO
25,33
-
-
2.
Nepomuky
UO
26,95
-
-
3.
Letohrad - Kunčice A
UO
25,96
-
-
4.
Letohrad - Kunčice B
UO
32,07
-
-
5.
Myštěves
HK
27,53
-
-
6.
Letohrad - Červená
UO
27,13
-
-
7.
Horní Třešňovec
UO
26,41
-
-
8.
Dlouhoňovice
UO
31,35
-
-
9.
Lukavice
UO
44,46
-
-
10.
Holice
PA
28,08
-
-
11.
Dlouhá Ves
RK
NP
-
-
Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Horní Třešňovec
UO
28,09
-
-
Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
2.
Horní Čermná
UO
NP
-
-