Kalendář
Výsledky - Letohrad - Kunčice 2019 -
Kdy:
27. 07. 2019 11:00
Kontakt:
Jiří Šlezingr
Telefon:
+420 774 183 351
Okres:
Ústí nad Orlicí
Kraj:
Pardubický
Zadal:
Honza Adamec
Liga:
Extraliga ČR
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Míchov
BK
16,19
16,07
16,19
2.
Velké Hoštice
OP
16,22
16,10
16,22
3.
Nevcehle
JI
16,23
16,04
16,23
4.
Mladoňovice
TR
16,26
16,26
16,01
5.
Renmotor Jinolice
JC
16,27
16,27
16,05
6.
Čikov
TR
16,33
16,33
16,33
7.
Bašnice
JC
16,41
15,70
16,41
8.
Petrovice
TR
16,42
16,42
16,34
9.
Lavičky
ZR
16,47
16,41
16,47
10.
Letohrad - Kunčice B
UO
16,53
16,25
16,53
11.
Prchalov
NJ
16,58
16,18
16,58
12.
Trnava
TR
16,65
16,65
16,54
13.
Hrabišín
SU
16,66
16,66
16,48
14.
Pasohlávky
BO
16,74
16,60
16,74
15.
Letohrad - Jeleni
UO
16,76
16,76
16,61
16.
Obrubce
MB
16,77
16,77
16,76
17.
Olešná
HB
16,81
16,45
16,81
18.
Plumlov
PV
17,07
17,07
15,83
19.
Dubenec
TU
17,26
16,76
17,26
20.
Loučany
OL
17,39
16,72
17,39
21.
Starý Jičín
NJ
17,51
17,51
16,84
22.
Zahorčice
ST
17,59
17,05
17,59
23.
Kynice
HB
17,71
17,09
17,71
24.
Vřesovice
HO
17,95
17,95
17,93
25.
Krotějov Sport
TA
18,36
18,36
16,52
26.
Touchovice
LN
18,63
18,63
18,35
27.
Stará Říše
JI
20,28
20,28
19,80
28.
Krásná Ves
MB
20,47
20,47
19,43
29.
Dlouhoňovice
UO
26,13
26,13
25,15
30.
Frýdštejn
JN
NP
NP
NP
30.
Hrabůvka
PR
NP
NP
NP
30.
Letohrad - Kunčice D
UO
NP
16,96
NP
30.
Zlatá Olešnice
JN
NP
17,88
17,34
30.
Seč
CR
NP
NP
NP
30.
Sychotín
BK
NP
NP
NP
30.
Bystřec
UO
NP
NP
NP
30.
Košťálov
SM
NP
NP
NP
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř.
Tým a jméno
Okr.
Výs.čas
1
2
1.
Košťálov
SM
16,26
16,26
15,96
2.
Dětkovice
VY
16,38
16,38
16,08
3.
Sloup
PZ
16,56
16,55
16,56
4.
Stará Říše
JI
16,92
16,92
16,74
5.
Dlouhá Ves
RK
17,32
17,25
17,32
6.
Nevcehle
JI
17,59
17,15
17,59
7.
Olešná
HB
17,70
17,70
17,05
8.
Nepomuky
UO
17,71
17,57
17,71
9.
Katusice
MB
17,80
17,80
17,62
10.
Myštěves
HK
17,84
17,84
15,83
11.
Česká Bělá
HB
17,96
17,96
16,82
12.
Chotíkov
PS
18,15
18,03
18,15
13.
Malé Hoštice
OP
18,60
18,60
16,46
14.
Renmotor Jinolice
JC
21,14
21,14
15,84
15.
Hrobice Explosia
PA
NP
NP
16,48
15.
Kosmonosy
MB
NP
NP
18,28